OD PODSTAW CZY ZAAWANSOWANY?

Dla osób dorosłych polecamy naukę metodą Direct, dzięki której łatwo można przyswoić komunikację w języku obcym, gramatykę doskonalić mimochodem a pisanie – opcjonalnie.

Podczas pierwszego spotkania przeprowadzamy test poziomujący, po którym rozpoczynamy naukę z odpowiedniego poziomu.

Więcej na temat proponowanej metody można dowiedzieć się z linku zawartego poniżej:

http://www.dllab.eu/pl/

Nauka tą metodą dostępna również w trybie online.

TRYB KONWERSACYJNY – lekcje szyte na miarę

Naukę trybem konwersacyjnym polecamy osobom które znają już podstawy języka obcego, a kolejne kroki w nauce chcą stawiać poprzez naukę mówienia lub osobom, które komunikują się w języku obcym i chcą tę umiejętność szkolić.
Tryb konwersacyjny to tryb w którym materiał przygotowywany jest z lekcji na lekcję specjalnie pod potrzeby ucznia, zgodnie z jego zainteresowaniami – na miarę. Ta metoda jest najbardziej elastyczną z proponowanych w naszej szkole. Materiał jest przygotowywany konkretnie dla Ciebie więc w każdym przypadku lekcja będzie wyglądała inaczej.

Osoby które znają podstawy – w tym wypadku wprowadzone zostaną elementy nauki gramatyki, przy jednoczesnym ćwiczeniu nowo poznanych zagadnień w mowie.

Osoby bardziej zaawansowane – w tym wypadku większość lekcji będzie polegała na rozmowach, inne formy nauki zostaną wprowadzone wedle potrzeby

W obydwu przypadkach na lekcjach wykorzystany jest materiał audio – wideo.

Sposób prowadzenia lekcji, zakres tematyczny uzgadniany jest z lektorem podczas pierwszej lekcji, i na każdym etapie może być dostosowany do nowych okoliczności, oczekiwań i potrzeb.


 

Nie znalazłeś tego czego szukałeś?

ZAPYTAJ O TO